Skip Ribbon Commands
Skip to main content

personal didactic


​​​ANUL ŞCOLAR 2017-2018

Comisia metodică
​Disciplina
​Numele şi prenumele
​Gradul didactic
​​​​​Limbă şi comunicare

​​

​​​



​​​​Lb. şi literatura română
​​





​Tîrziman Monica
​GR.II
​Protopopescu Fănica
​GR.II
​Masgras Simona
​GR.II
​Irimia Laura
​Definitiv
​Bălan Elena
​Definitiv
​Ciobanu Maria
pensionar​
​Lungu Geta

​Definitiv
​​​​​​​​​LIMBI STRĂINE





​​



​​


​​​Limba Engleză



​​​

​Burghe​​lea Violeta
​GR.II


​Bălan Elena
​definitiv
​Buruiană Mihaela Loredana
​definitiv
​Teodorescu Marcela

GR II
​​​Limba Franceză




​Niţă Veronica
​GR.I
​Turcu Maria

​pensionar
​Ciobanu Maria
​pensionar
​Lungu Geta
​definitiv
​Chetrone Elena
​pensionar
​​Matematică



​​​​




​​
​​​​​Matematică

​​​
​ ​ ​ ​
​Ivan Luminiţa

​DEFINITIV
​Mazilu Ionescu Nicoleta 
GR.II
​Diaconu Mioara
GR.II
​Găzdaru Oneta
​definitiv

Matei Andreea
GR.II​
​Dragomir Mirela
​GR II
​Manole Laura Cristina
​definitiv
​Socio-umane
​Economie şi educaţie antreprenorială, Economie

Curcă Mihaiela
​GR.I
​​​​​​​​​​​
​​







​​






Logică şi argumentare şi Psihologie

Mănăstireanu Dana
​​GR.I

​Colea Violeta
​GR. II
​Istorie

​Şerban Viorel
​GR.I


​Iosif Simona
​GR.II

​Geografie
​Onica Veronica
​GR.I
​Tomozei Alina
​GR.I
​Religie

​Bâtica Aurelia
​GR.II

​Florescu Cristian
D​EFINITIV

​​Educaţie fizică şi sport
​ ​ ​
​Botez Octavian
​GR.I
​Botez Lăcrămioara
​GR.I​

​Crăciun Boris
​Debutant
​Sarău Nicole Cosmin
​Debutant


Ştiințe ale naturii
​​​​

​​





​Chimie 
​Pîrlea Delia
​GR.I
​Capriş Margareta​
​GR.I
​​Fizică
​ ​
​​Radu Lenuţa
GR.I​
​Popovici Anca
GR.I​
​Pîrlea Iana

​Biologie
​Rotaru Beatrice
​DEFINITIV

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Tehnic I​

​​​​​​​​​​​























​​














​Tehnologia Informaţiei şi a Comunicaţilor
​Mardare Liliana
​GR.I
​Diaconu Mioara
​GR.II
​​​​​​​​
Mecanică
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​
​Trifan Gina
​GR.I
​CristacheAlice
GR.I​
​Boiagiu Eugenia
​GR.I
​Apăvăloaei Vladimir
​GR.I
​Diaconu Paul

​GR.I
​Balaban Andorina
​GR.I
​Dumitraşcu Cerasela
​GR.II
​Neagu Cristel

​GR.I
​Rotaru Eugen
​GR.I
​​​​​​​​​​​​​Maiştri instructori
​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​
​Leica Gheotghe
​​GR.I
​Poenaru Ghiorghe

​GR.I
​Coman Gheorghe

​Rău Ştefan

​Buzdugan Victor
​GR. II
​Cîcu Vasile 

​pensionar
​Gherghiceanu Ilie
​DEFINITIV
​Călimănescu Stoian
​debutant
​Boiangiu Mihai
​debutant
​Popa Ion

​Vrânceanu Silviu
​Dumitriu Maricel
​debutant
​Tănase Dănăilă

​debutant
​Șerban Mihai
​debutant
​Electric

​Munteanu Alina
​GR.I
​Arghire Ilie
​GR.I


TEHNIC II
​​​​IDUSTRIE TEXTILĂ ŞI PIELĂRIE
​ ​ ​
​Avram Mihaela
​GR.I
​​​​​​​​











​​
​Capmare Lavinia
​GR.I
​Danu Mihaela

​GR.I
​Dragomir Mirela
​GR.II
​Avădanei Constantina
​GR.I
​Turism şi alimentaţie publică

​Muşat Carla
​GR.II
Pană Dorina

​Debutant
​​Comerţ
​Ţenea Mioara​
​GR.II
​Nazare Ofelia
​GR.II