Skip Ribbon Commands
Skip to main content

personal didactic

​​​

​​​ANUL ŞCOLAR 2018-2019​

Comisia metodică
​Disciplina
​Numele şi prenumele
​Gradul didactic

​​​​​Limbă şi comunicare

​​

​​​



​​​​Lb. şi literatura română
​​





​Tîrziman Monica

​GR.II

​Protopopescu Fănica

​GR.II

​Masgras Simona

​GR.II

​Irimia Laura

​Definitiv

​​​


​Ciobanu Maria

pensionar​

​Lungu Geta

​Definitiv

​​​​​​​​​LIMBI STRĂINE





​​



​​


​​​Limba Engleză



​​​

​Burghe​​lea Violeta

​GR.II

​Mihalcea Oana


​Buruiană Florentina

definitiv

​Buruiană Mihaela Loredana

​definitiv

​​​Limba Franceză




​Niţă Veronica

​GR.I

​Turcu Maria

​pensionar

​Ciobanu Maria

​pensionar

​Lungu Geta

​definitiv

Vlăsceanu Doina 

pensionar

​​Matematică



​​​​




​​

​​​​​Matematică

​​​
​ ​ ​ ​

​Ivan Luminiţa

​DEFINITIV

​Diaconu Paul

GR.I

​Diaconu Mioara

​GR.II

​Găzdaru Oneta

​definitiv

Apăvăloaei Vladimir

GR.I

​Dragomir Mirela

​GR II

​Socio-umane

​​​​​​​​​​​
​​







​​






​Economie şi educaţie antreprenorială, Economie


Curcă Mihaiela

​GR.I

Logică şi argumentare şi Psihologie


Mănăstireanu Dana

​​GR.I

​Psihologie

​Colea Violeta

​GR. II

​Istorie

​Şerban Viorel

​GR.I


​Iosif Simona

​GR.II

​Geografie

​Onica Veronica

​GR.I

​Tomozei Alina

​GR.I

​Religie

​Bâtica Aurelia

​GR.II

​Florescu Cristian

D​EFINITIV

​​Educaţie fizică şi sport
​ ​ ​

​Botez Octavian

​GR.I

​Botez Lăcrămioara

​GR.I​

​Oprea Adrian

​definitiv





Ştiințe ale naturii
​​​​

​​





​Chimie 

​Pîrlea Delia

​GR.I



​​Fizică
​ ​ ​​

​​Radu Lenuţa

GR.I​

​Popovici Anca

​GR.I​

​Pîrlea Iana

​pensionar



​Biologie

​Sandu Andreea

​GR.II

Bâtică Aurelia


GR.I

​Pană Dorina

​Debutant

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Tehnic I​

​​​​​​​​​​​























​​














​Tehnologia Informaţiei şi a Comunicaţilor

​Mardare Liliana

​GR.I

​Diaconu Mioara

​GR.II

​​​​​​​​
Mecanică
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

​Trifan Gina

​GR.I

​Cristache Alice

GR.I​​

​Boiangiu Eugenia

​GR.I

​Apăvăloaei Vladimir

​GR.I

​Diaconu Paul

​GR.I

​Balaban Andorina

​GR.I

​Neagu Cristel

​pensionar

​Rotaru Eugen

​definitiv

​​​​​​​​​​​​​Maiştri instructori
​ ​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

​Leica Gheorghe

​​pensionar

​Poenaru Ghiorghe

​GR.I

​Rău Ştefan

​GR.I

​Buzdugan Victor

​GR. II

​Cîcu Vasile 

​pensionar

​Gherghiceanu Ilie

​DEFINITIV

​Călimănescu Stoian

​debutant

​Boiangiu Mihai

​debutant

​Popa Ion

​pensionar

​Vrînceanu Silviu

​debutant

​Dumitriu Maricel

​pensionar

Dănăilă ​Tănase 

​pensionar

​Șerban Mihai

​pensionar

Oprea Ghiță

​pensionar

​Electric

​Munteanu Alina

​GR.I

​Arghire Ilie

​GR.I

​​Drugan Călin

​debutant


TEHNIC II​

​​​​​​​​











​​

​​​​IDUSTRIE TEXTILĂ ŞI PIELĂRIE
​ ​ ​ ​

​Avram Mihaela

​GR.I

​Capmare Lavinia

​GR.I

​Dragomir Mirela

​GR.II

​Avădanei Constantina

​GR.I

​Turism şi alimentaţie publică

​Muşat Carla

​GR.II

Pană Dorina

​Debutant

​Vasilache Mariana

​Debutant

​​Comerţ

​Ţenea Mioara​

​GR.II

​Nazare Ofelia

​GR.II