Skip Ribbon Commands
Skip to main content

consiliere și orientare

​​​​​​COMISIA METOD​ICĂ - CONSILIERE ȘI ORIENTARE

1. DOCUMENTE

2. ȘCOALA ALTFEL​

2.COMPONENȚA COMISIEI


NR/CRT

NUMELE ȘI PRENUMELE

CLASA

LUNI

MARȚI

MIERCURI

JOI​

VINERI

1.       

TOMOZEI ALINA

IXA

 

12,15-13,00

 

 

 

2.       

PROTOPOPESCU FĂNICA

IXB

 

 

 

 

18,25-19,10

3.       

AVĂDANEI CONSTANTINA

IXC

 

 

12,15-13,00

 

 

4.       

CURCĂ MIHAIELA

IXD

 

 

 

 

12,15-13,00

5.       

TÎRZIMAN MONICA

IXE

 

 

12,15-13,00

 

 

6.       

BOIANGIU EUGENIA

XA

 

 

 

 

12,15-13,00

7.       

PÎRLEA DELIA

XB

 

 

 

12,15-13,00

 

8.       

AVRAM MIHAELA

XC

 

12,15-13,00

 

 

 

9.       

MUȘAT CARLA

XD

 

 

12,15-13,00

 

 

10.   

IVAN LUMINIȚA

XE

12,15-13,00

 

 

 

 

11.   

BÎTICA AURELIA

XIA

12,15-13,00

 

 

 

 

12.   

DIACONU MIOARA

XIB

 

 

12,15-13,00

 

 

13.   

POPOVICI ANCA

XIC

12,15-13,00

 

 

 

 

14.   

BOTEZ OCTAVIAN

XID

12,15-13,00

 

 

 

 

15.   

MARDARE LILIANA

XIE

12,15-13,00

 

 

 

 

16.   

CAPMARE LAVINIA

XIF

12,15-13,00

 

 

 

 

17.   

BALABAN ANDORINA

XIIA

 

 

 

12,15-13,00

 

18.   

IOSIF SIMONA

XIIB

 

 

 

 

12,15-13,00

19.   

RADU LENUȚA

XIIC

 

 

 

12,15-13,00

 

20.   

ȘERBAN VIOREL

XIID

 

12,15-13,00

 

 

 

21.   

ȚENEA MIOARA

XIIE

 

 

 

 

12,15-13,00

22.   

TRIFAN GINA

XIIF

 

 

12,15-13,00

 

 

23.   

MĂNĂSTIREANU DIANA

XIIG

 

 

 

 

 

24.   

IRIMIA LAURA

IXAp

 

 

 

 

15,45-16,30

25.   

MIHALCEA OANA

IXBp

 

 

1735-1820

 

 

26.   

BOIANGIU MIHAI

IXCp

 

 

 

 

12,15-13,00

27.   

PANĂ DORINA

IXDp

 

 

 

 

16,40-17,25

28.   

NAZARE OFELIA

IXEp

 

 

 

14,50-15,35

 

29.   

POENARU GHIORGHE

XAp

7,00-7,45

 

 

 

 

30.   

ARGHIRE ILIE

XBp

 

 

 

 

12,15-13,00

31.   

GHERGHICEANU ILIE

XCp

 

 

 

1215-1300

 

32.   

BURUIANĂ MIHAELA

XDp

9,45-10,30

 

 

 

 

33.   

DIACONU PAUL

XEp

 

 

 

 

12,15-13,00

34.   

APĂVĂLOAEI VLADIMIR

XIAp

 

 

15,45-16,30

 

 

35.   

GĂZDARU ONETA

XIBp

 

 

 

12,15-13,00

 

36.   

DRAGOMIR MIRELA

XICp

 

 

 

 

12,15-13,​00

37.   

BUZDUGAN VICTOR

XIDp

 

 

 

12,15-13,00

 

38.   

LUNGU GETA

XIEp

8,50-9,35

 

 

 

 ​