Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Olimpiada tehnica

​​OLIMPIADA TEHNICĂ​​


Anul școlar 2018-2019

FAZA NAȚIONLĂ

PREMIUL II - Olimpiada tehnică - domeniul industrie textilă și pielărie - SPASENIE CRINA (XIC) - prof. coordonatori: Capmare Lavinia, Avram Mihaela

DIPLOMĂ DE PARTICIPARE - domeniul industrie textilă și pielărie -    BUDACU CRISTINA (XIF) - prof. coordonator: Capmare Lavinia

DIPLOMĂ DE PARTICIPARE - domeniul mecanic - LĂPUȘNEANU GEORGE (XIA) - prof. coordonatori Trifan Gina, Mardare Liliana


FAZA JUDEȚEANĂ

PREMIUL I - Olimpiada tehnică - domeniul industrie textilă și pielărie - SPASENIE CRINA (XIC) - prof. coordonatori: Capmare Lavinia, Avram Mihaela

PREMIUL II - domeniul industrie textilă și pielărie -    BUDACU CRISTINA (XIF) - prof. coordonator: Capmare Lavinia

PREMIUL I- domeniul mecanic - LĂPUȘNEANU GEORGE (XIA) - prof. coordonatori Trifan Gina, Mardare Liliana​


Anul școlar 2017-2018​

FAZA NAȚIONLĂ

PREMIUL III - domeniul industrie textilă și pielărie -    NECULAI VIOLETA(XIIC) - prof. coordonator: Capmare Lavinia

DIPLOMĂ DE PARTICIPARE - domeniul industrie textilă și pielărie -    GOLEA ROBERTA(XIC) - prof. coordonator: Capmare Lavinia, Mardare Liliana


Anul școlar 2016-2017

FAZA NAȚIONLĂ

PREMIUL III - domeni​ul industrie textilă și pielărie -    NECULAI VIOLETA(XIC) - prof. coordonator: Capmare Lavinia, Mardare Liliana

DIPLOMĂ DE PARTICIPARE - domeniul industrie textilă și pielărie -    CONDRACHE(XIIC) - prof. coordonator: Avram Mihaela


Anul școlar 2015-2016

FAZA NAȚIONLĂ

MENȚIUNE - domeniul industrie textilă și pielărie - PETRICĂ ANDREEA ​(XIC) - prof. coordonator: Capmare Lavinia, Mardare Liliana​, Avram Mihaela​

PREMIUL SPECIAL PENTRU CEA MAI BUNĂ LUCRARE SCRISĂ -domeniul industrie textilă și pielărie - PETRICĂ ANDREEA (XI C)-

pro​f. coordonator: Capmare Lavinia, Mardare Liliana​, Avram Mihaela.

DIPLOMĂ DE PARTICIPARE - domeniul industrie textilă și pielărie - DRUȚĂ IULIAN (XIIC) - prof. coordonator: Capmare Lavinia​